Prekybos miestelį Stock-O Klaipėdoje plėtojanti Galio Group pasirašė nuomos sutartį su UAB Karcher ir ruošiasi dar dviejų šio projekto etapų statyboms

2023-08-23

Nuomos sutartimi su pasauliniu valymo įrangos gamintoju „Karcher“  nekilnojamojo turto plėtotoja „Galio Group“ baigė formuoti verslo bendruomenę pirmajame prekybos miestelio „Stock-O“ etape. „Galio Group“ pradės partnerių paieškas antrojo bei trečiojo etapų plėtrai, kuriuose Klaipėdos rinkai pasiūlys daugiau nei 20 turtinių vienetų vadinamųjų stock-office patalpų ir sukurs daugiau pasirinkimo smulkesnėms uostamiesčio bendrovėms. 

„Pirmuoju etapu pastatytos patalpos jau išnuomotos, prekybos miestelyje susiformavo verslo bendruomenė ir jaučiame padidėjusį susidomėjimą naujų patalpų pasiūla. Kompleksas „Stock-O“ – tai tiek technologiškai, tiek architektūriškai modernios stock-office tipo patalpos, kur verslas po vienu stogu gali apjungti ekspozicijų salę, prekybos, biuro, sandėliavimo erdves. Be to, kompleksas kuria sinergiją tarp jame įsikūrusių įmonių ir drauge su šalia esančia „Decathlon“ parduotuve formuoja naują traukos centrą. Čia lankytojai vienoje vietoje ras daugelį susijusių prekių bei paslaugų: nuo medžiagų statyboms, apdailai, interjero kūrimui, įrengimui, patalpų priežiūrai, apsaugai iki laisvalaikio prekių,– sako  Nerijus Maknevičius, „Galio Group“ generalinis direktorius.

Jam antrina Marta Naudžiūnienė, UAB „Karcher“ vadovė – ji pažymi, kad verslui Klaipėdoje sunkiau nei kituose miestuose įgyventi naują vietą ir prisijaukinti vartotojus.

„Mūsų patirtis rodo, kad Klaipėdoje klientai labiau prisiriša prie jiems įprastų vietų ir šiuos įpročius keičia sunkiai. Prekybos miestelis, kur didelė susijusių verslų koncentracija, patogus privažiavimas ir parkavimas, leidžia ne tik neprarasti klientų persikrausčius, bet ir neabejotinai turi potencialo padidinti galutinių pirkėjų srautą“, – kalba M. Naudžiūnienė, UAB „Karcher“ vadovė Lietuvoje.

UAB „Karcher“ Klaipėdos „Stock-O“ komplekse išsinuomojo 750 kv. m ploto patalpas – 2,5 karto didesnes, nei nuomojosi iki šiol. M. Naudžiūnienė pasakoja, kad besiplečianti bendrovė išaugo seną rūbą – didėja kolektyvas, asortimentas, stiprėja poreikis turėti po ranka siūlomas prekes, kad galėtų aptarnauti klientus čia ir dabar.

„Kiek anksčiau Kaune persikėlėme į stock-office tipo patalpas ir šis sprendimas labai pasiteisino, todėl siekiame, kad tai taptų mūsų atstovybių standartu visuose miestuose. Klaipėdoje naujų patalpų ieškojome pusantrų metų ir neradome atitinkančių mūsų poreikius, kol nebuvo baigtas statyti pirmasis „Stock-O“ etapas. Šiame komplekse turėsime erdvų ir modernų klientų aptarnavimo skyrių, ekspozicijos plotą, kur galėsime patogiai pristatyti visą mūsų produktų asortimentą bei paslaugų spektrą, taip pat sandėlį, leidžiantį tuoj pat aptarnauti klientus. Patalpos pritaikytos mūsų poreikiams, jos tikrai reprezentatyvios, gerai matomos, patogiai pasiekiamos“, – kalba UAB „Karcher“ vadovė.

Ji pabrėžia, kad Klaipėdos regionas bendrovei ypač svarbus dėl aktyvaus verslo segmento – statybos, transporto, pramonės įmonių, viešbučių ir restoranų sektoriaus bendrovių, kurios taip pat plečiasi ir jų poreikis paslaugoms auga.

„Todėl norime būti matomi bei greiti, o naujos patalpos leis ir geriau reprezentuoti  „Karcher“ vardą, ir efektyviau dirbti didėjant tempui“, – sako M. Naudžiūnienė.

Pirmajame komplekso „Stock-O“ etape „Galio Group“ rinkai pasiūlė 11 turtinių vienetų komercinių patalpų, kurių bendras plotas sudaro beveik 4000 kv. m. Kartu su UAB „Karcher“ prekybos miestelio bendruomenės gretas  papildys ir neseniai nuomos sutartį pasirašiusi viena didžiausių interjero apdailos bei baldinės furnitūros įmonių Termopalas. „Stock-O“ komplekse jau įsikūrę bendrovės „Prenta“, „ DND Talis“, „Melga“, „Manjana“, „Vipzone“, „BK Grupė“, „Lemona electronics“, „Techpros“ salonas „Bed&Sleep“.

„Antrajame ir trečiajame  „Stock-O“ etapuose planuojame pasiūlyti Klaipėdos verslui ir mažesnio ploto turtinių vienetų – nuo 75 kv. m, mat sulaukėme užklausų iš įmonių, norinčių įsikurti mūsų plėtojamame prekybos miestelyje, tačiau turinčių poreikį mažesnio ploto patalpoms. Planuojamuose etapuose atliepsime šį rinkos poreikį“, – teigia N. Maknevičius.

Visą „Stock-O“ kompleksą sudarys trys etapai, kuriuose bus pastatyta virš 30 modernių, lankstaus planavimo turtinių vienetų stock-office patalpų. Bendras „STOCK-O“ komplekso plotas sieks apie 9 000 kv. m.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų svetainėje.

Sutinku su visais slapukais
Slapukų nustatymai
Privatumo nustatymai

Apsilankius bet kurioje svetainėje, informacija gali būti išsaugoma ar atkuriama naršyklėje, daugiausia kaip slapukai. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas, įrenginį ar naudojama siekiant padaryti, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės. Ši informacija paprastai tiesiogiai neidentifikuoja jūsų, bet ją pasitelkus gali būti teikiamos labiau suasmenintos žiniatinklio funkcijos. Galite pasirinkti neleisti kai kurių tipų slapukų. Spustelėję skirtingas kategorijų antraštes sužinosite daugiau ir galėsite pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad užblokavus kai kurių tipų slapukus gali būti paveiktos jums svetainėje teikiamos funkcijos ir mūsų siūlomos paslaugos.

Daugiau informacijos
Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.
Naudojami slapukai
Šie slapukai suteikia galimybę skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, taip galime įvertinti ir gerinti svetainės našumą. Jie padeda sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi, o kurie mažiausiai populiarūs, ir stebėti, kaip lankytojai juda svetainėje. Visa šiais slapukais surinkta informacija apibendrinama, todėl yra anonimiška. Jei neleisite šių slapukų, nežinosime, kada lankėtės mūsų svetainėje.
Naudojami slapukai
Šiuos slapukus mūsų svetainėje nustato reklamavimo partneriai. Šios įmonės gali juos naudoti sudarydamos jūsų pomėgių profilį ir rodydamos jums aktualius skelbimus kitose svetainėse. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šių slapukų, negausite jums pritaikytų skelbimų kitose svetainėse.
Naudojami slapukai