„BK Grupė“ Klaipėdoje atvers duris „STOCK-O“ komplekse: lyderio statusą atitinkančios patalpos ir sandėlis po ranka

2022-11-07

Patalpų apsaugos sistemų prekybos bei inžinerinių sprendimų bendrovė „BK Grupė“ Klaipėdoje persikels į dvigubai didesnes patalpas vadinamųjų „stock-office“ komercinių pastatų komplekse „STOCK-O“. Bendrovė po vienu stogu sutelks ekspozicijų salę, sandėlį ir konferencijų salę mokymams, o tai suteiks daugiau lankstumo ir konkurencinį pranašumą.

„BK Grupė“ Lietuvoje turi padalinius keturiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Juos visus aptarnauja centralizuotas sandėlis, tačiau Arvydas Petrulis, „BK Grupės“ Klaipėdos padalinio vadovas, pasakoja, kad galimybė pateikti klientams prekes čia ir dabar – yra neabejotinas pranašumas.

„Klaipėdos regione mūsų segmente veikia nemažai konkurentų todėl net nedidelis – iš pirmo žvilgsnio, paslaugos pagerinimas klientams, įmonei suteikia pranašumą. Esame didmeninis prekybininkas, atstovaujame daug įvairių gamintojų prekių ženklų. Naujose patalpose pagaliau galėsime eksponuoti visą asortimentą erdvioje prekybos salėje, o kartu visas prekes turėsime po ranka. Planuojame įsirengti nemažą sandėlį, dviejų aukštų sandėliavimo konstrukcijas – tai leidžia didelis patalpų aukštis ir mums tai yra privalumas“, – kalba A. Petrulis.

Naujos koncepcijos patalpos

Projektą „STOCK-O“ plėtoja nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „GALIO GROUP“, kompleksas įgyvendinamas šalia neseniai pastatytos „Decathlon“ parduotuvės, adresu Baltijos pr. 26A. Tai yra daugiafunkcių komercinių pastatų kompleksas, leidžiantis įmonėms suderinti biuro patalpas su sandėliavimo, prekybos arba gamybos patalpomis. Šiuo metu baigiamas pirmasis „STOCK-O“ etapas – šiemet bus pastatyta 11 turtinių vienetų modernių komercinių „stock-office“ patalpų, kurių plotas sieks po 300-375 kv. m. ir iš viso sudarys beveik 4 000 kv. m.

„BK Grupė“ „STOCK-O“ komplekse išsinuomojo 375 kv. m ploto komercines patalpas į kurias planuoja persikelti šių metų pabaigoje.

„Maksimaliai išnaudojame „stock-office“ patalpų koncepciją – tai leis augti ateityje ir sutelkti veiklas šiuo momentu. Pavyzdžiui, turime savo akademiją, reguliariai organizuojame seminarus, mokymus. Iki šiol nuomodavomės sales viešbučiuose, o dabar šią veiklą galėsime vykdyti patogioje ir modernioje erdvėje po savo stogu. Antrame aukšte, kuris įrengtas dalyje patalpų, įsikursime konferencijų salę“, – pasakoja „BK Grupės“ Klaipėdos padalinio vadovas.

Atėjo laikas investuoti ir į įvaizdį

Patalpų išlaikymo sąnaudų skirtumas tarp senojo ir naujojo energiškai efektyvaus biuro Klaipėdoje „BK Grupei“ nebuvo esminis kriterijus, priimant sprendimą dėl naujų patalpų – bendrovei svarbesnė strategiškai patogi vieta su klientams patogiu privažiavimu ir parkavimu, sinergiją kurianti kitų įmonių kaimynystė, komfortas klientams ir darbuotojams.

„Apsaugos sistemų prekybos ir inžinerinių sprendimų segmente Lietuvoje esame lyderiai, tačiau senosios patalpos Klaipėdoje neatspindi įmonės dydžio ir rinkoje užimamos vietos. Taigi, atėjo laikas investuoti į bendrovės įvaizdį, perkelti veiklą į didesnę pridėtinę vertę klientams kuriančias patalpas – vietiniai klientai didelį dėmesį teikia vietiniam aptarnavimui ir į antrą planą nustumia tuos tiekėjus, kurie stengiasi aptarnauti Klaipėdos klientus iš Vilniaus ar Kauno. Be to, Klaipėda sparčiai vystosi kaip miestas, numatyta didelės apimties gyvenamųjų namų bei industrinių projektų plėtra, o tai kuria didesnę mūsų prekių bei paslaugų paklausą“, – kalba A. Petrulis.

Pasiūla menka, paklausa nemaža, bet neryžtinga

Pasak A. Petrulio, modernių komercinių patalpų pasiūla Klaipėdoje liūdnoka, verslas neturi daug kokybiško pasirinkimo, nors paklausa nemenka. Kita vertus, dauguma įmonių labai atsargios – nesiryžta sprendimui, sudaryti nuomos sutartis naujuose projektuose, kol nebaigtos statybos ir nesimato galutinio rezultato.

„Mes nedelsėme, kai atsirado „STOCK-O“ projektas – aiškiai žinojome, ko bendrovei reikia. Kita vertus, priimti sprendimą dėl patalpų dar statomame projekte padrąsino darbas su profesionaliais projektuotojais, kurie suplanavo naujo biuro patalpas ir aiškiai pamatėme jų potencialą“, – teigia „BK Grupės“ Klaipėdos padalinio vadovas.

Daugiafunkcių komercinių patalpų komplekso „STOCK-O“ pirmasis etapas baigiamas įgyvendinti, šiuo metu išnuomota daugiau nei pusė patalpų, kurios pirmiesiems nuomininkams bus perduotos lapkričio viduryje.

„STOCK-O“ kompleksą iš viso sudarys virš 30 turtinių vienetų, sujungtų trijuose A+ energinio efektyvumo klasės komerciniuose pastatuose. Bendras „STOCK-O“ komplekso plotas – apie 9 000 kv. m.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų svetainėje.

Sutinku su visais slapukais
Slapukų nustatymai
Privatumo nustatymai

Apsilankius bet kurioje svetainėje, informacija gali būti išsaugoma ar atkuriama naršyklėje, daugiausia kaip slapukai. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas, įrenginį ar naudojama siekiant padaryti, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės. Ši informacija paprastai tiesiogiai neidentifikuoja jūsų, bet ją pasitelkus gali būti teikiamos labiau suasmenintos žiniatinklio funkcijos. Galite pasirinkti neleisti kai kurių tipų slapukų. Spustelėję skirtingas kategorijų antraštes sužinosite daugiau ir galėsite pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad užblokavus kai kurių tipų slapukus gali būti paveiktos jums svetainėje teikiamos funkcijos ir mūsų siūlomos paslaugos.

Daugiau informacijos
Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.
Naudojami slapukai
Šie slapukai suteikia galimybę skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, taip galime įvertinti ir gerinti svetainės našumą. Jie padeda sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi, o kurie mažiausiai populiarūs, ir stebėti, kaip lankytojai juda svetainėje. Visa šiais slapukais surinkta informacija apibendrinama, todėl yra anonimiška. Jei neleisite šių slapukų, nežinosime, kada lankėtės mūsų svetainėje.
Naudojami slapukai
Šiuos slapukus mūsų svetainėje nustato reklamavimo partneriai. Šios įmonės gali juos naudoti sudarydamos jūsų pomėgių profilį ir rodydamos jums aktualius skelbimus kitose svetainėse. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šių slapukų, negausite jums pritaikytų skelbimų kitose svetainėse.
Naudojami slapukai