Bed & Sleep salonas Klaipėdoje rinkosi tarp nuosavo NT ir patalpų STOCK-O komplekse – nugalėjo miestelio koncepcija

2022-12-28

Klaipėdoje komplekse „STOCK-O“ duris atvėrusi miegamojo lovų, čiužinių ir miego aksesuarų prekybos įmonė „Techpra“ – didžiuosiuose Lietuvos miestuose ji veikia su  prekės ženklu „Bed & Sleep“ – teigia, kad naujų patalpų tikslas nėra sutaupyti. Modernios patalpos kuria geresnę patirtį klientams, o „verslo kotedžų“ koncepcija leidžia būti savo laiko šeimininkais. Be to, formuojamas prekybos miestelis ilgainiui turėtų sukurti sinergiją tarp „STOCK-O“ nuomininkų, kas visiems užtikrintų didesnį klientų srautą.

„Naujų patalpų tikslas nėra sutaupyti, bet pateikti didesnį prekių spektrą. Vilniuje esame įsikūrę Domus galerijoje ir  „AMG Property“ Švitrigailos g. 11 B, kuriame yra panašus patalpų principas. Naujos bendrovės patalpos Klaipėdoje beveik trigubai didesnės, tad kartu įsirengėme ir biuro erdvę.  Šių patalpų principas mums tinkantis dėl mūsų produktų specifikos,  nes atvykęs klientas užtrunka ilgiau nei valandą, kuriam suteikiama profesionali informacija renkantis jam tinkančią pagalvę, čiužinį ar miegamojo lovą, todėl čia galima klientui suteikti privatumą, kurio labai trūko ankstesnėse patalpose. Jau dabar atvykę klientai džiaugiasi šio centro privalumais“, – kalba Aida Milinauskienė, bendrovės „Techpra“ vadovė.

Užbaigus pirmąjį komplekso „STOCK-O“ statybų etapą, „Techpros“ „Bed & Sleep“ ekspozicijų salė pirmoji čia atvėrė duris. Naujos bendrovės patalpos Klaipėdoje beveik dvigubai didesnės, tad po vienu stogu įmonė įsirengė ir biuro erdvę.

„Mūsų atveju, daugiau erdvės ekspozicijai yra viena iš svarbių prielaidų didesnei apyvartai. Be to, mums ypatingai svarbu, kad įsikūrę „verslo kotedže“ turime atskirą įėjimą ir esame laisvi dėliotis darbo grafiką kaip norime. Tai didelis privalumas, palyginti su patalpomis prekybos centro viduje. Pavyzdžiui, galime daryti prezentaciją, kuri trunka, kad ir iki 11 valandos vakaro. Be to, klientams privažiavimas daug patogesnis“, – vardina A. Milinauskienė.

Projektą „STOCK-O“ plėtoja nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „GALIO GROUP“, kompleksas įgyvendinamas šalia neseniai pastatytos „Decathlon“ parduotuvės, adresu Baltijos pr. 26A. Tai daugiafunkcių komercinių pastatų kompleksas, leidžiantis įmonėms suderinti biuro patalpas su ekspozicijų sale, sandėliavimo, prekybos arba kūrybinės gamybos patalpomis. Šiemet lapkritį užbaigtas pirmasis „STOCK-O“ etapas, Klaipėdos rinkai pasiūlęs 11 turtinių vienetų modernių komercinių „stock-office“ patalpų, kurių plotas siekia po 300-375 kv. m.

A. Milinauskienė pasakoja, kad Klaipėdos komercinių patalpų nuomos rinkoje „Techpros“ poreikius atitinkančių patalpų pasiūla skurdi, tad bendrovė svarstė arba keltis į naująjį „STOCK-O“, arba įsigyti nuosavą nekilnojamąjį turtą.

„Vienas iš motyvų, kodėl nusprendėme keltis į „STOCK-O“ – tai prekybos miestelio koncepcija. Patogus privažiavimas, gražiai sutvarkyta aplinka, daug skirtingų verslų vienoje vietoje – turime lūkestį, kad tai sukurs solidų lankytojų srautą. Aišku, kol kas jaučiamės vieniši – kaimynai dar nespėjo įsirengti patalpų, bet tikime, kad ilgainiui sukurta sinergija bus papildoma sąlyga didesnei apyvartai“, – teigia bendrovės „Techpra“ direktorė.

Jau pastatytame pirmajame „STOCK-O“ projekto etape pasirašytos nuomos sutartys dėl daugiau nei pusės patalpų, greitai čia atvers duris „LEMONA electronics“, „BK grupė“, „Melga“,  dalis nuomininkų įsikurs pavasarį.

„STOCK-O“ kompleksą iš viso sudarys virš 30 turtinių vienetų, sujungtų trijuose A+ energinio efektyvumo klasės komerciniuose pastatuose. Bendras „STOCK-O“ komplekso plotas – apie 9 000 kv. m.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų svetainėje.

Sutinku su visais slapukais
Slapukų nustatymai
Privatumo nustatymai

Apsilankius bet kurioje svetainėje, informacija gali būti išsaugoma ar atkuriama naršyklėje, daugiausia kaip slapukai. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas, įrenginį ar naudojama siekiant padaryti, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės. Ši informacija paprastai tiesiogiai neidentifikuoja jūsų, bet ją pasitelkus gali būti teikiamos labiau suasmenintos žiniatinklio funkcijos. Galite pasirinkti neleisti kai kurių tipų slapukų. Spustelėję skirtingas kategorijų antraštes sužinosite daugiau ir galėsite pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad užblokavus kai kurių tipų slapukus gali būti paveiktos jums svetainėje teikiamos funkcijos ir mūsų siūlomos paslaugos.

Daugiau informacijos
Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.
Naudojami slapukai
Šie slapukai suteikia galimybę skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, taip galime įvertinti ir gerinti svetainės našumą. Jie padeda sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi, o kurie mažiausiai populiarūs, ir stebėti, kaip lankytojai juda svetainėje. Visa šiais slapukais surinkta informacija apibendrinama, todėl yra anonimiška. Jei neleisite šių slapukų, nežinosime, kada lankėtės mūsų svetainėje.
Naudojami slapukai
Šiuos slapukus mūsų svetainėje nustato reklamavimo partneriai. Šios įmonės gali juos naudoti sudarydamos jūsų pomėgių profilį ir rodydamos jums aktualius skelbimus kitose svetainėse. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šių slapukų, negausite jums pritaikytų skelbimų kitose svetainėse.
Naudojami slapukai