„LEMONA electronics“ Klaipėdoje persikelia į STOCK-O kompleksą – esamos patalpos ribojo augimą

2022-10-24

Viena didžiausių Baltijos šalyse elektronikos sprendimų, prekių ir komponentų prekybos bendrovių „LEMONA electronics“ Klaipėdoje atsisako senų patalpų. Fizinę parduotuvę bei Klaipėdos regioną aptarnaujantį didmeninį padalinį „LEMONA electronics“ perkelia į vadinamųjų „stock-office“ komercinių pastatų kompleksą „STOCK-O“. Modernios komercinės patalpos leis efektyviau valdyti energijos kaštus, įgyvendinti interaktyvius sprendimus ir geriau išnaudoti Klaipėdos prekybos rinkos potencialą.

Elektronikos prekių parduotuvių tinklą Lietuvoje ir Baltijos šalyse valdanti UAB „Lemona“ šiuo metu Klaipėdoje įsikūrusi senos statybos patalpose Birutės g. 2. Andrius Zareckis, „LEMONA electronics“ Mažmeninės prekybos vadovas, pasakoja, kad Klaipėdos komercinių patalpų rinka neprilygsta Kaunui ir Vilniui – uostamiestyje labai ribota pasiūla patalpų, atitinkančių bendrovės reikalavimus vietai, patogumui bei koncepcijai.

„Apskritai Klaipėda yra nemaža prekybinė rinka. „LEMONA electronics“ Klaipėdos padalinys kasmet fiksuoja vienus didžiausių augimų ir turi daug potencialo augti dar smarkiau, gerinant klientų patirtį, diegiant interaktyvius elektronikos sprendimų bei prekių eksponavimo sprendinius. Šiuo atžvilgiu senosios patalpos buvo bene labiausiai ribojantis veiksnys. Todėl, kai rinkoje atsirado naujos koncepcijos „STOCK-O“ projektas, iškart pradėjome jį labai rimtai svarstyti, o kito mėnesio viduryje
jau perkelsime didmeninės prekybos padalinį į naujas patalpas. Fizinę prekybą mažmeniniams klientams naujose patalpose planuojame atidaryti sausio viduryje“, – kalba A. Zareckis.

„STOCK-O“ plėtoja nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „GALIO GROUP“, kompleksas įgyvendinamas šalia neseniai pastatytos „Decathlon“ parduotuvės, adresu Baltijos pr. 26A. Tai yra daugiafunkcių komercinių pastatų kompleksas, leidžiantis įmonėms suderinti biuro patalpas su sandėliavimo, prekybos arba gamybos patalpomis. Šiuo metu baigiamas pirmasis „STOCK-O“ etapas – šiemet bus pastatyta 11 turtinių vienetų modernių komercinių „stock-office“ patalpų, kurių plotas sieks po 300-375 kv. m. ir iš viso sudarys beveik 4 000 kv. m.

Investicija į geresnę klientų patirtį

„STOCK-O“ patalpose veiks fizinė „LEMONA electronics“ parduotuvė, per lemona.lt e-prekybos kanalą užsakytų prekių atsiėmimo punktas bei didmeninės prekybos padalinys, aptarnaujantis Klaipėdos regiono didmeninius klientus.

Klaipėdos parduotuvės perkėlimas į naujas patalpas yra vienas iš daugelio ilgalaikės įmonės strategijos tikslų – bendrovei sparčiai augant ir plečiantis, taip pat besikeičiant vartotojų poreikiams, „LEMONA electronics“ daug investuoja į vientisą vartotojų patirtį (Omnichannel).

Pasak A. Zareckio, viena pagrindinių persikėlimo į „STOCK-O“ priežasčių yra lokacijos privalumai klientams – patogus privažiavimas, daug parkavimosi vietų, taip pat kitų panašaus profilio prekybininkų bei paslaugų tiekėjų gausa vienoje vietoje, kas leis klientams sutaupyti daug laiko.
Pačiai įmonei naujų patalpų modelis leis efektyviau bei interaktyviau pateikti produkciją, greičiau aptarnauti klientus.

„Dar vis svarstome, kaip išnaudosime 6 metrų parduotuvės patalpų aukštį. Tai be abejonių yra privalumas, kurį bandysime išnaudoti klientui pateikiant daugiau informacijos apie prekes, elektronikos procesus, galbūt parodant jau praktikoje atliktų projektų pavyzdžius. Aukštos lubos suteiks ir daugiau jaukumo čia besilankantiems, parduotuvė atrodys erdvesnė“,– pasakoja „LEMONA electronics“ Mažmeninės prekybos vadovas.

Efektyviau valdys energijos kaštus

„STOCK-O“ komplekso plėtotoja „GALIO GROUP“ patalpas „LEMONA electronics“ įrengė pagal bendrovės reikalavimus, o pati įmonė susiprojektavo apšvietimo sprendinius.

„Naujoje parduotuvėje turėsime efektyvesnius apšvietimo valdymo sprendimus, kuriuos patys ir susiprojektavome, nes tai yra viena stipriųjų „LEMONA electronics“ prekybos kompetencijų. Tai leis sumažinti elektros sąnaudas, aukšta pastato energinė klasė irgi reikšmingai prisidės prie energijos kaštų valdymo. Žinoma, vertinti sutaupymą absoliučiais skaičiais kai taip stipriai ir neprognozuojamai kyla komunalinių paslaugų kainos yra neįmanoma misija. Tačiau jau dabar aišku – kai energijos išteklių kainos normalizuosis, vien per efektyvesnį apšvietimo valdymą galėsime sutaupyti reikšmingas sumas“, – teigia A. Zareckis ir priduria, jog naujos komercinės patalpos su didesne ir komfortiškesne darbuotojų erdve yra ir svarbus darbuotojų motyvavimo įrankis.

Daugiafunkcių komercinių patalpų komplekso „STOCK-O“ pirmasis etapas baigiamas įgyvendinti, šiuo metu išnuomota daugiau nei pusė patalpų, kurios pirmiesiems nuomininkams bus perduotos lapkričio viduryje.

„STOCK-O“ kompleksą iš viso sudarys virš 30 turtinių vienetų, sujungtų trijuose A+ energinio efektyvumo klasės komerciniuose pastatuose. Bendras „STOCK-O“ komplekso plotas – apie 9 000 kv. m.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų svetainėje.

Sutinku su visais slapukais
Slapukų nustatymai
Privatumo nustatymai

Apsilankius bet kurioje svetainėje, informacija gali būti išsaugoma ar atkuriama naršyklėje, daugiausia kaip slapukai. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas, įrenginį ar naudojama siekiant padaryti, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės. Ši informacija paprastai tiesiogiai neidentifikuoja jūsų, bet ją pasitelkus gali būti teikiamos labiau suasmenintos žiniatinklio funkcijos. Galite pasirinkti neleisti kai kurių tipų slapukų. Spustelėję skirtingas kategorijų antraštes sužinosite daugiau ir galėsite pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad užblokavus kai kurių tipų slapukus gali būti paveiktos jums svetainėje teikiamos funkcijos ir mūsų siūlomos paslaugos.

Daugiau informacijos
Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.
Naudojami slapukai
Šie slapukai suteikia galimybę skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, taip galime įvertinti ir gerinti svetainės našumą. Jie padeda sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi, o kurie mažiausiai populiarūs, ir stebėti, kaip lankytojai juda svetainėje. Visa šiais slapukais surinkta informacija apibendrinama, todėl yra anonimiška. Jei neleisite šių slapukų, nežinosime, kada lankėtės mūsų svetainėje.
Naudojami slapukai
Šiuos slapukus mūsų svetainėje nustato reklamavimo partneriai. Šios įmonės gali juos naudoti sudarydamos jūsų pomėgių profilį ir rodydamos jums aktualius skelbimus kitose svetainėse. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šių slapukų, negausite jums pritaikytų skelbimų kitose svetainėse.
Naudojami slapukai